تردمیل باشگاهی

(دستگاه های هوازی)

تردمیل خانگی و باشگاهی

این وسیله جزو گروه دستگاه های هوازی محسیوب میشود .تردمیل (treadmill) وسیله ای ورزشی است که از طریق آن می توانید در جا راه بروید یا بدوید آن هم آهسته یا سریع که به دلخواهتان آن را قادرید تغییر دهید. این دستگاه در واقع یک تسمه نقاله یا نوار متحرک است . که به یک موتور الکتریکی یا چرخ متصل است.قابلیت دستگاه آن است که به شما این امکان را می دهد . در یک مکان و هر شرایط و زمان بتوانید راه بروید و بدوید و از همه مهم تر آن که می توانید سرعت را خودتان تنظیم کنید. امروزه فیتنس و ورزش های هوازی یکی از مکمل های واجب زندگی روزمره ما هستند . اکثر ما می دانیم با انجام ورزش با تردمیل باشگاهی  به صورت روزانه می توانیم هم سلامتی خود را حفظ کرده و هم تناسب اندام زیبایی داشته باشیم.

خرید تردمیل یک قدم درست، محکم و هوشمندانه به سمت یک سبک زندگی سالم است . در واقع سرمایه گذاری خوبی برای ما محسوب می شود. انواع آن شامل تردمیل خانگی و  باشگاهی می باشد که هر کدام از آنها نیز در برندهای متفاوت با قابلیت های متعددی طراحی و ساخته شده اند . که با توجه به عواملی مشخص از افرادی که قرار است از آن استفاده کنند قابل خریداری می باشند.

تفاوت های مدل باشگاهی و خانگی…!!!

تفاوت های باشگاهی و  خانگی در قدرت موتور آنها می باشد. مدل های باشگاهی علاوه بر اینکه چثه بزرگتری دارد، دارای قدرت موتور بالاتر از ۳ اسب بخار از نوع موتور AC است و با توجه به امکاناتی که مدل باشگاهی دارند . افراد سنگین وزن حتی گاهی تا ۲۰۰ کیلوگرم نیز می توانند . در باشگاه ورزش ساده پیاده روی  روزانه انجام دهند و به نتایج خوبی برسند. مدل باشگاهی موتور قدرتمندی دارد و به ورزشکاران این امکان را می دهد تا حتی ساعت های پی در پی و پشت سرهم از تردمیل باشگاهی استفاده کنند،

 

فروشگاه اینترنتی “گروه تولیدی بازرگانی حدادی” در زمینه فروش تردمیل باکفیت در برندهای مختلف فعالیت دارد . با ارائه بهترین برندها در زمینه خرید این دستگاه به شما کمک می کند تا بتوانید با مطالعه ویژگی های محصول مورد نظرتان انتخاب و مقایسه خوبی داشته باشید. فروش این محصول فعالیتی تخصصی است . باید برای خریدآن به فروشگاه های معتبر که برندهای خوب و با کیفیت  را گردآوری کرده اند مراجعه نمایید.

 

                                   

 

به شما توصیه داریم برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . با توجه به هزینه ای که انجام می دهید از خرید تردمیل باشگاهی خود برای سال ها راضی باشید . از کمک مشاوران مجرب این فروشگاه استفاده نمایید و از آنها با توجه به بودجه و مکانی که دارید راهنمایی بخواهید تا بتوانند تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند. لازم به ذکر است در این فروشگاه امکانی ویژه برای شما خریداران گرامی در نظر گرفته شده . آن هم امکان حمل و نقل رایگان تردمیل باشگاهی در تهران بوده و در شهرستان نیز تردمیل باشگاهی به صورت حمل رایگان تا باربری شهر شما می باشد.

دستگاه های هوازی

دستگاه هوازی