درباره ما- بازرگانی حدادی

درباره بازرگانی ورزشی حدادی

بازرگانی حدادی با ۷ سال سابقه درخشان در زمینه تولید، مشاوره، واردات، سرویس و نگه داری تجهیزات ورزشی فعالیت دارد.

تیم ما در حال حاضر توانایی ارائه بیش از ۱۰۰۰ نوع دستگاه ورزشی از ۲۰ برند مختلف را به مشتریان گرامی دارا می باشد. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های ارائه شده توسط ما دارای گارانتی اصلی هستند.

بازرگانی ورزشی حدادی همواره در تلاش بوده تا بهترین قیمت ها، سریع ترین و آسان ترین راه تحویل و بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه کند. امید است که در این مسیر ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود یاری کنید.

  • مشاوره رایگان برای تجهیز باشگاه های ورزشی
  • ارائه دستگاه های متنوع از برند های معتبر
  • گارانتی و خدمات پس از فروش

تماس با گروه تولیدی بازرگانی حدادی

شما میتوانید با استفاده از شماره های درج شده . صفحه های رسمی ما در اینستاگرام و همچنین سایت مجموعه تمامی محصولات ما که برای استفاده شما عرضه شده را مشاهده فرمایید و در صورت نیاز به راهنمای و یا معرفی بیشتر محصول با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

گروه تولیدی بازرگانی حدادی با ۷ سال سابقه درخشان در زمینه تولید، مشاوره، واردات، سرویس و نگه داری تجهیزات ورزشی فعالیت دارد.

مجموعه ما  در حال حاضر توانایی ارائه بیش از ۱۰۰۰ نوع دستگاه ورزشی از ۲۰ برند مختلف را به مشتریان گرامی دارا می باشد. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های ارائه شده توسط ما گارانتی اصلی هستند.

ما همواره در تلاش بوده تا بهترین قیمت ها، سریع ترین و آسان ترین راه تحویل و بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه کند. امید است که در این مسیر ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود یاری کنید.

 

سازه های کراس فیت :

با کادر مجرب مهندسی . سازنده تخصصی ترین سازه های کراس فیت در ایران

انواع سازه ها : طولی . دیواری . ۳۶۰ . TRX

تجهیزات قابل نصب بر روی سازه : پرس پا . هاگ پا . مسگری . مقر اسکوات . مقر سینه . مقر شانه . پارالل شکم خلبانی . بارفیکس . مانکی میل (چرخشی و زاویه دار ) . تی بار . پلیت وال بال . آویز کیسه بوکس . رک دمبل . رک کتل بل . رک صفحه . رک لوازم و …

کلیه سازه در ۳ کلاس A.B.C با قیمت های متفاوت عرضه میگزدد تا بازه انتخابی برای شما راحت گردد.

 

پخش عمده و (تک) لوازم جانبی بدنسازی . کراس فیت . ایروبیک . پیلاتس . یوگا و ….

لوگو بازرگانی ورزشی حدادی

لوازم جانبی بدنسازی

گروه تولیدی بازرگانی حدادی

تولید لوازم ورزشی

HST_SPORT