13

مه

فروش تجهیزات بدنسازی

ورزش با وزنه معمولا بدن های قلنبه سلنبه و ورم کرده “آرنولدی” و پرورش اندام را در ذهن  تداعی می کند اما  پرورش اندام یا زیبایی اندام تنها شاخه محدودی از ورزش با وزنه است که طرفداران خاص خود را دارد.  پرورش اندام به طورخلاصه به تمرینات بدنسازی گفته می شود که با استفاده از دمبل یا ماشین های بدنسازی به منظورزیبایی فیزیک بدن و حجیم کردن عضلات سطحی انجام می شود. هدف اصلی پرورشِ اندام صرفا افزایش حجم عضلات و کاهش  مفرط چربی بدن برای شرکت در مسابقات فیگور، مدلینگ، تبلیغ برای فروش لباس زیرمردانه و زنانه و یا مجلات بدنسازی و مد است .

فروش تجهیزات بدنسازی

پرورش اندام برای عده ای هم  صرفا چشم و هم چشمی و نمایش عضلات به خصوص بازوها و شکم است. آمادگی‌ جسمانی، افزایش توانایی‌ بدن از نظر قدرت واستقامت و بهبود عملکرد بدن برای انجام  بهتر رشته های ورزشی و یا کلا فعالیت های بدنی از اهداف اصلی ورزش با وزنه برای افزایش قدرت عضلات است. افزایش حجم و رشد بی رویه عضلات که امروزه جوانان زیادی را ترغیب به ورزش بدنسازی از نوع آرنولدی می کند ، تحت تاثیر تبلیغات مجلات بدنسازی و شرکت های تولید محصولات بدنسازی  است. متاسفانه جوانان زیادی برای داشتن بازوهای بزرگ تر آن چنان وسوسه تبلیغات می شوند که حتی تا مرحله تزریق هورمون استروئید پیش می روند و این همان زنگ خطری  است که  ورزش به منظور سلامتی و طول عمر دشمن سلامتی قلب ، کلیه و کبد می شود.ین روزها ورزشکار بودن هم مشکل شده است؛ اما اگر می‌خواهید که با وجود هزینه های زیاد و زمان کمی که در روز دارید، باز هم ورزش کنید، پیشنهاد ما به شما ایجاد یک باشگاه شخصی در خانه است. شاید برای شروع نیاز به کمی هزینه کردن وجود داشته باشد اما نکته ابن است که آن خرج ها را یکبار برای همیشه انجام داده‌اید. با ما باشید با معرفی مراحل ساخت یک باشگاه در منزل.
تمامی محصولات شرکت بازرگانی حدادی  با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد برای دریافت مشاوره در خصوص خرید انواع دستگاه های ورزشی و لوازم بدنسازی باشگاه با ما تماس بگیرید:


تلفن کارخانه : ۰۲۶۳۴۲۳۹۴۱۸ تلفن فروش :۱۳ ۲۲ ۹۱۴ ۰۹۰۳
ارتباط با مدیر فروش : ۱۳ ۲۲ ۹۱۴ ۰۹۰۳   ارتباط با مدیرعامل : ۷۵ ۸۴ ۶۹۵ ۰۹۱۲

فروش تجهیزات ورزشی در کرج

فروش تجهیزات بدنسازی

 ابعاد فضای تمرین خود را اندازه‌گیری کنید

قبل از خرید هر گونه تجهیزات ورزشی، باید بدانید که اتاق شما چقدر فضای آزاد دارد. اندازه‌گیری‌ها را یادداشت کنید و آن‌ها را هنگام خرید تجهیزات ورزشی، حتما همراه خود داشته باشید. اگر یک اتاق کوچک را برای باشگاه خانگی‌تان در نظر گرفته‌اید، دقت کنید که ممکن است فضای کافی برای بسیاری از تجهیزات بزرگ را نداشته باشید. در این صورت باید از پیش بدانید که چه تجهیزاتی برای شما در اولویت بالاتری قرار دارند.

 اهداف‌تان را از انجام فیتنس مشخص کنید

شناخت اهداف‌تان کمک می‌کند که هنگام خرید تجهیزات ورزشی، انتخاب‌های بهتری داشته باشید. اهداف‌تان را یادداشت کنید و آن‌ها را بر حسب نوع تمرین‌ها (استقامتی، قدرتی، تعادلی و غیره) دسته بندی کنید تا بدانید به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارید.

 پریز‌های فضای تمرین را بشمارید

اگر می‌خواهید برای باشگاه خانگی‌تان دستگاه‌های بدنسازی بخرید، طبیعتا به پریز نیاز دارید تا آن‌ها را به برق متصل کنید. اگر فضای مورد نظرتان فقط یک پریز داشته باشد و شما ۳ دستگاه الکترونیکی داشته باشید، احتمالا دچار مشکل می‌شوید. حتماً در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید.

اگر می‌خواهید باشگاه‌تان کمتر خرج روی دستتان بگذارد، باید از دستگاه‌های الکترونیکی بگذرید.

فروش تجهیزات بدنسازی حدادی دستگاه‌های بدنسازی معمولاً گران هستند و ممکن است اکثر تمرینات در خانه با استفاده از وزنه، کش‌های مقاومت و توپ تمرین، انجام شوند. یا حتی می‌توانید در باشگاه خانگی‌تان یک بارفیکس نصب کنید و در این‌صورت شما می‌توانید مثلا عضلات پشت خود را بدون استفاده از دستگاه‌های بزرگ تقویت کنید.
فروشگاه لوازم رزشی در کرج

 بر روی ورزش بدون تجهیزات تمرکز کنید

با سرمایه‌گذاری مالی بسیار ناچیز می‌توانید بدون استفاده از تجهیزات، تمرینات بسیاری مخصوصاً برای قلب (تمرینات هوازی) و تناسب اندام انجام دهید. صفحات وب پر از راهنمایی‌های مفید برای تمرینات هوازی است که بدون نیاز به تجهیزات انجام می‌شوند.

یک رول فوم بخرید

یکی از مواردی که در چند سال گذشته محبوبیت فراوانی بدست آورده، رول فوم چند منظوره است. اگر به دنبال یک روش مقرون به صرفه‌تر هستید، از ابزار فروشی‌ها یک لوله PVC بخرید و دورش را با یک حوله ساحل بپوشانید تا یک رول فوم داشته باشید.

یک چرخ تمرین شکم بخرید
برای کمک به عضلات پشت و یا ایجاد تغییرات مثبت، باید هنگام انجام تمرینات بر روی ماهیچه‌های شکمی‌، این چرخ را بر روی تخته حرکت دهید. چرخ یک روش ساده و تک مرحله‌ای برای حل تمرین شکم و عضلات پشت است.
یک توپ بگیرید

توپ‌ها یکی از متنوع‌ترین موارد در تمام تمرینات بدنسازی هستند. آنها به طور خاص فقط به عضلات شکمی فشار می‌آورند و در عین حال به ستون فقرات آسیب نمی‌زنند؛ بنابراین برای انجام تمرینات شکمی فوق‌العاده‌اند. تأثیر توپ بر روی شکم حتی بیشتر از دراز نشست است. این توپ‌ها بسیار متنوع هستند. حتی در بعضی از تمرینات می‌توان از آن‌ها بجای نیمکت استفاده کرد.

خرید دستگاه ورزشی هوازی

لوازم ورزشی کرج،

یک دستگاه مفرح را برای تمرینات هوازی در نظر بگیرید.
این دستگاه در حالت ایده‌آل می‌تواند یک دوچرخه ثابت باشد. این در حالی ست که یک تردمیل با کیفیت مناسب قیمت بسبار بالایی دارد. دوچرخه‌های ثابت قابلیت تنظیم شدن دارند، بنابراین نگران این نباشید که دوچرخه‌تان مناسب بدن شما نیست.

خرید دمبل ارزان قیمت

داشتن یک ست و یا یک جفت دمبل

در بین تجهیزات قدرتی، دمبل‌ها بهترین هستند. آن‌ها بسیار کوچکتر و ارزان‌تر از دستگاه‌های بدنسازی هستند. اگر فقط می‌توانید یک چیز بخرید، تا به تمرینات قدرتی بپردازید، بدون شک باید دمبل را انتخاب کنید. دمبل‌ها همیشه پایه و اساس هر سالن ورزش خانگی و باشگاهی هستند. اگر شما در حال حاضر به اندازه کافی قوی هستید، باید با دمبل‌های استاندارد المپیک که وزن آن از ۱۲ پوند شروع می‌شود کار کنید.  اگر فضای کافی برای نگهداری از دمبل ندارید، از کش‌های مقاومتی استفاده کنید.

تجهیزات باشگاه ورزشی خانگی

فروش لوازم ورزشی تناسب اندام

تمرین با کش ورزشی در خانه

کش ورزشی بخرید

کش‌های ورزشی ساده‌ترین و ارزان‌ترین تجهیزات قدرتی هستند که به راحتی می‌توان آن‌ها را جایگزین دمبل کرد. حتی می‌توانید یه سر کش را به یک مکان ثابت فیکس کنید و بعد بدون هیچ تجهیزات خاصی حرکات ایستاده مربوط به انواع دستگاه‌های بدنسازی را شبیه سازی کنید.

فروش تجهیزات بدنسازی

فروش تجهیزات بدنسازی

فروش تجهیزات بدنسازی